Úklid domácností - úklid domu, bytu, hospodyně do domácnosti, paní na úklid

Aktuality, články

podtrzeni

Pravidelný úklid domácnosti

Jestliže Vás nabídka pravidelného úklidu zaujala, neváhejte nás kontaktovat pro bližší informace. V emailu, prosím, uveďte lokalitu úklidu (nejlépe ulici) a přibližnou velikost Vaší domácnosti v m2. V případě konkrétních požadavků se radi přizpůsobíme Vašim potřebám.

carapodnadpisemzasecara
uklid domacnosti foto

V Praze a blízkém okolí zajišťujeme zejména: pravidelný úklid domácností, mytí oken, čištění koberců, úklid po malířích či rekonstrukci, generální úklid bytů a domů. Úklid domácnosti je prováděn vždy s velkým důrazem na detail. Používáme kvalitní a osvědčené úklidové prostředky. Všichni naši zaměstnanci jsou zkušení a příjemní lidé, zaměstnaní v řádném pracovním poměru. Objednáte-li si jakýkoliv úklid ve Vaší domácnosti, můžete se vždy spolehnout na dobře odvedenou práci, diskrétnost a profesionální jednání. Velmi populárním se stává, věnovat generální úklid domácnosti jako dárek.

podtrzeni

Úklid domácnosti - dárek, který potěší

Chcete věnovat Vašim blízkým originální dárek? Proč ne třeba úklid. Ať už generální úklid celé domácnosti nebo jen mytí oken či čištění koberců. Překvapte své rodiče nebo kamarády právě tímto dárkem a udělejte jim radost nejen z uklizené domácnosti, ale také pěkný pocit z příjemných a ochotných zaměstnanců.

úklid

Úklidová firma nebo paní na inzerát - pro a proti

Než se rozhodnete, že pravidelný úklid Vaší domácnosti necháte na někom jiném, budete muset také uvážit, zda využijete služeb úklidové firmy nebo se sami pokusíte nalézt paní na úklid přes inzerát. Tento článek podrobně rozebírá obě dvě varianty a snaží se objektivně vysvětlit, proč je lepší úklid zadat firmě, než-li někomu na
Čtěte více

Pravidelný úklid domácnosti

foto úklid domácnosti Pravidelný úklid domácnosti Vám přinese skutečné pohodlí. Místo úklidu pak můžete trávit čas s Vaší rodinou, věnovat se zálibám, nebo si jen tak vychutnávat pohled na to jak druzí pracují za Vás. Tento typ úklidu je vhodný nejen pro zaneprázdněné rodiny, ale i třeba jako pomoc Vašim starším rodičům, prarodičům, ale také maminkám v prvních měsících na mateřské. Co vše úklid domácnosti obsahuje:

 • Zametení a vytření podlah
 • Vyluxování koberců
 • Otření nábytku
 • Čištění zrcadel a výplní
 • Mytí a desinfekce obkladů
 • Mytí vany / koutu
 • Otření zásuvek a vypínačů
 • Vynesení odpadků
 • Vytření balkónu / terasy
 • 1x ročně čištění koberců
 • Na WC desinfekce podlah
 • Otření/vysátí čalounění
 • Otření domácí elektroniky
 • Odstranění otisků
 • Mytí a desinfekce WC
 • Čištění baterií
 • Otření stolních svítidel
 • Umytí odpadkových košů
 • Možnost žehlení
 • 1x ročně mytí oken
 • další úklidové práce

Jednorázový úklid domácnosti

Máte po rekonstrukci Vašeho bydlení nebo potřebujete uklidit před svátky či návštěvou? Rádi celý úklid uděláme za Vás. Vedle komplexního úklidu domácnosti můžeme třeba jen vyčistit koberce nebo umýt okna. Jednorázový úklid domácnosti je také originální dárek pro Vaše blízké.

Obsahová náplň generálního úklidu je shodná se všemi činnostmi jako je pravidelný úklid domácnosti a dále je rozšířena o mytí trouby, ledničky, radiátorů, atd. Pro bližší informace nás neváhejte kontaktovat.


Ceny generálního úklidu uvedené níže jsou určené pro standardně vybavené a udržované domácnosti. U nezařízených bytů a domů jsou nižší.V případě velkého znečištění nebo velmi zašlé špíny se navyšují.
Nemáte zájem o celkový úklid domácnosti? Klikněte na čištění koberců nebo mytí oken.

podtrzeni

Přenechejte úklid domácnosti úklidové firmě a místo úklidu pak užívejte volný čas

V dnešní uspěchané době, kdy trávíme většinu času v práci, pro svou kariéru a honbou za uznáním nemáme skoro ani minutu času pro naše blízké natož záliby či koníčky. K tomu všemu bychom měli ještě o víkendu uklízet a před každou návštěvou se stresovat, zda-li je vše
Čtěte více

úklid

Generální úklid domácnosti - co vše je v něm obsaženo

Rozhlédněte se po Vašem bytě a vše co uvidíte, to bude předmětem úklidu (mytí oken, dveří, topení, mytí kuchyňské linky, trouby, elektrospotřebičů, koupelna, WC, čištění koberců, čištění čalounění, prostě vše. Záleží už jen na Vás, jaký typ úklidu si vyberete (Standard nebo Exklusive). Rozdíl je v náplni, technologii, detailu. Pro bližší informace nás kontaktujte.

Ceník - úklid domácností

Pravidelný úklid domácnosti - MĚSÍČNÍ FAKTUROVANÁ ČÁSTKA

Frekvance do 70 m2 80 m2 100 m2 120 m2 140 m2 160 m2
1x týdně 2.100 Kč 2.340 Kč 2.710 Kč 3.060 Kč 3.500 Kč 3.950 Kč
1x 14 dnů 1.700 Kč 1.720 Kč 1.910 Kč 2.130 Kč 2.450 Kč 2.770 Kč

uvedené ceny jsou za měsíc. Ceny platí pro standardně vybavené domácnosti s nižší frekvencí dekoračních a volně poležených předmětů. Cena za úklid domácnosti je také věcí dohody.
Částky jsou konečné, včetně dopravy a úklidových prostředků - nejsme plátci DPH


Jednorázový úklid domácnosti

Frekvence do 60 m2 do 100 m2 do 140 m2 do 180 m2 do 220 m2
Standard 31 Kč/m2 29 Kč/m2 27 Kč/m2 25 Kč/m2 23 Kč/m2
Exklusive 36 Kč/m2 34 Kč/m2 32 Kč/m2 30 Kč/m2 28 Kč/m2

- výše uvedené ceny platí v případě pravidelně udržovaného bytu či domu, jestliže se jedná o úklid po malířích nebo menší rekonstrukci cena se může navýšit o 30-50 %. Při rozsáhlé rekonstrukci, kde je třeba provést i hrubý úklid domácnosti, bude cena stanovena dohodou. Konečné ceny však závisí na frekvenci nábytku a dalších předmětů, typu podlah, velikosti oken atd. Částka se oproti tabulce může pohybovat oběma směry.
Ceny jsou konečné - nejsme plátci DPH


Partnerské weby

Úklid domácností, úklid firem katalog Úklid domácností, úklid firem Katalog 1x.cz Instituce a firmy optimalizace PageRank.cz Úklidové práce Úklid domácnosti