Mytí oken

Aktuality, články

podtrzeni o úklid domácností

Mytí oken - bližší informace

Mytí oken realizujeme od konce února do začátku prosince (kvůli mrazům). Zaměřujeme se hlavně na mytí oken v panelových domech, rodinných domech, školských a zdravotnických zařízeních. Na Praze 1, 2, 5, 6 je minimální cena zakázky 1.000 Kč.

carapodnadpisemčára úklidová firma
mytí oken

Mytí oken v domácnostech a firmách provádíme s vysokým smyslem pro detail. Proto se specializujeme především na byty, řadové a menší rodinné domy, kancelářské a obchodní prostory. Realizujeme také objemné zakázky na mytí oken (v Praze každoročně obhospodařujeme velké množství škol, školek a zdravotnických zařízení). Pro klienty, kteří mají zájem o pravidelné mytí oken máme připraveny slevy. Naše firma bohužel nezajišťuje výškové mytí budov.

TIP: spojte rovnou mytí oken s čištěním koberce nebo sedačky


podtrzeni

Mytí oken - školy, školky, jesle

Zejména v průběhu letních prázdnin, kdy je provoz školských a zdravotnických zařízení úplně nebo z části přerušen, soustředíme většinu pracovní síly právě na mytí oken v těchto institucích. V Praze každoročně zabezpečujeme mytí oken velkému počtu zmiňovaných zařízení, proto máme v tomto směru bohaté zkušenosti. Na požádání Vám rádi sdělíme kontaktní osoby pro ověření referencí. Naši klienti se na nás obracejí opakovaně, někteří již řadu let. Objednávku mytí oken nebo čištění koberců je v tomto případě vhodné učinit s dostatečným předstihem, nejlépe do května.


Proč mytí oken právě od nás?

Zřejmě již máte zkušenosti s mytím oken od nějaké firmy, tak proč hledáte jinou? Nebo se rozhodujete úplně poprvé, že si okna už nechcete nadále umývat sami? Bohužel stále mezi námi působí spousta firem, které právě v tomto oboru, kazí reputaci nám ostatním. Nevěřili byste, kolika lidem je dokonce jedno jak mají okna umytá, hlavně, že to za ně někdo udělá. O takovéto klienty v tomto případě nestojíme.

Takže proč mytí oken od nás:

  • Mytí oken děláme skutečně do detailu
  • Při práci jsme velmi obezřetní k okolí
  • Stěny pod okny a podlahy řádně zakryjeme
  • Bělení rámů speciální chemií je v ceně
  • Při oprávněné reklamaci máte vše zdarma
  • Mytí oken provádí zkušení a inteligentní lidé

Ceny mytí oken

Níže uvedené ceny platí pro okna standardních rozměrů, byty máme namysli klasické panelákové byty, nebo rozměry oken rovnající se panelákovým oknům. Při mytí oken po rekonstrukci, malířích či velmi špinavých rámů, bude cena navýšena dohodou. Pro pravidelné mytí oken (alespoň 2x ročně) máme slevy. Nechte si také vyčistit žaluzie.

Ceník mytí oken (včetně dopravy)

Okna Cena
byt 1+1(kk) 450 Kč
byt 2+1(kk) 550 Kč
byt 3+1(kk) 650 Kč
byt 4+1(kk) 750 Kč
menší RD 700 - 1.000 Kč
firmy 13-21 Kč/m2
neziskové org. 11-16 Kč/m2